ANASAYFA HAKKIMIZDA RESİM GALERİSİ DAİRELERİMİZ HİZMETLERİMİZ GEREKLİ BELGELER İLETİŞİM
 

Hakkımızda

 

Edirne'nin en nezih semtinde yer alan Sevinç Rezidans güvenli, aile işletmesi olarak Edirne'de ikamet edecek bayanlara sıcak bir yuva imkanı sağlar. Üniversitelere kolay ulaşım, karakol ve avm yakınında bulunan rezidansımız deprem yönetmenliğine uygun şekilde yapılmıştır.

Edirnede ikamet edecek bayanlara hizmet vermek için özenle düşünülerek hazırlanmış rezidansımız standartlarının ulaşabildiği bugün için son noktaya yepyeni binamız ile ulaşmış bulunmaktayız. İkamet eden üyelerimize evlerindeki rahatlık ve  5 yıldızlı bir otel konforu sunabilmek için 2018-2019 eğitim-öğretim yılı kayıtlarımıza başlamış bulunmaktayız. .Her dairede banyo-tuvalet-çalışma masası-yatak-elbise dolabı- lcd tv- buzdolabı- gibi tüm ayrıntılar düşünülmüştür.25 daire 50 yatak kapasiteli rezidansımızda her saat sıcak su verecek şekilde donanım mevcuttur tüm bina ses ve ısı izolasyonludur.

 

Tecrübeli personeli ile 24 saat giriş çıkış kontrolü yapılan binamızda özel güvenlik  hizmeti ile çocuklarınızı rahatça bizlere emanet edebilirsiniz. Konaklama hizmeti dışında alabileceğiniz hizmetleri sitemizde bulabilirsiniz. 

Diğer Başlıklar

» Hizmetlerimiz » Dairelerimiz » Gerekli Belgeler » Rezidansımızın Özellikleri » Hakkımızda