ANASAYFA HAKKIMIZDA RESİM GALERİSİ DAİRELERİMİZ HİZMETLERİMİZ GEREKLİ BELGELER İLETİŞİM
 

Hakkımızda

 

Edirne'nin en nezih semtinde yer alan yurdumuz güvenli, aile işletmesi olarak öğrencilerimize sıcak bir yuva imkanı sağlar. Üniversitelere kolay ulaşım, karakol ve avm yakınında bulunan rezidansımız deprem yönetmenliğine uygun şekilde yapılmıştır.

Kız öğrencilere ve bayan çalışanlara hizmet vermek için özenle düşünülerek hazırlanmış konaklama ve pansiyon standartlarının ulaşabildiği bugün için son noktaya Sevinç Rezidans kız öğrenci pansiyonu olarak yepyeni binamız ile ulaşmış bulunmaktayız. Öğrencilerimize evlerindeki rahatlık ve  5 yıldızlı bir otel konforu sunabilmek için 2017-2018 eğitim-öğretim yılı kayıtlarımıza başlamış bulunmaktayız. .Her dairede banyo-tuvalet-çalışma masası-yatak-elbise dolabı- lcd tv- buzdolabı- gibi tüm ayrıntılar düşünülmüştür.25 daire 50 yatak kapasiteli rezidansımızda her saat sıcak su verecek şekilde donanım mevcuttur tüm bina ses ve ısı izolasyonludur.

 

Tecrübeli personeli ile 24 saat giriş çıkış kontrolü yapılan binamızda özel güvenlik  hizmeti ile çocuklarınızı rahatça bizlere emanet edebilirsiniz. Konaklama hizmeti dışında alabileceğiniz hizmetleri sitemizde bulabilirsiniz. 

Diğer Başlıklar

» Hizmetlerimiz » Dairelerimiz » Gerekli Belgeler » Yurdumuzun Özellikleri » Hakkımızda